• Jasełka -2019

Jasełka - przedstawienie religijne.

20 grudnia 2019 r. w świateczną atmosferę wprowadziły nas szkolne Jasełka wykonane przez uczniów klasy 4a i szkolnego chóru. Uczniowie dołożyli wielu starań aby tegoroczne Jasełka były dla nas wszystkich sposobnością do wejścia w piękną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Uroku dodały jeszcze kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt. Do wspólnego kolędowania włączyli się uczniowie, nauczyciele i rodzice.

Po występach głos zabrały Pani Dyrektor - Barbara Budzyń i Wicedyrektor - Iwona Strugała, które podziękowały dzieciom i Paniom za przeżycia, nastroj, emocje i świąteczną atmosferę oraz złożyły wszystkim świąteczne życzenia. Dopełnieniem uroczystości było udanie się do swoich sal na wspólne wigilie klasowe.

Nad całością czuwały Panie:

- Beata Remplewicz oraz Aleksandra Tomczyk