• Drzwi Otwarte

Dnia 18 lutego 2020 r. odbyły się  Drzwi Otwarte w naszej szkole dla uczniów, którzy w nowy roku szkolnym  2020/2021 rozpoczną naukę w klasach pierwszych. Dzieciom towarzyszyli  rodzice.

Przybyłych gości powitała serdecznie P.Dyrektor – Barbara Budzyń, która zaprezentowała naszą szkołę od strony dydaktycznej i lokalowej.

Rodzice obejrzeli prezentację multimedialną dotyczącą życia szkoły. Klasy 3 zaprezentowały inscenizację. Dotyczyła ona kłótni kredek,  gdzie jedna przez drugą chciała udowodnić ważność swojego koloru. Mottem inscenizacji było: ZGODA  BUDUJE, NIEZGODA  RUJNUJE…

Klasa 2b zaprezentowała „hucznie” inscenizację z j. angielskiego, której wystrzeliły konfetti. Na koniec klasa 1b pokazała swoje wspaniałe umiejętności taneczne.

W dalszej części odbyło się zwiedzanie szkoły, gdzie na dzieci czekały liczne atrakcje. Miały za zadanie odwiedzić wszystkie krainy - począwszy od plastycznej, poprzez językową, chemiczną, matematyczną, geograficzną, biologiczną, a skończywszy na sportowej i zdobyć pieczątki w paszporcie uprawniającym do otrzymania nagrody.

Rodzice mieli możliwość porozmawiania z dyrekcją szkoły, nauczycielami i pedagogiem szkolnym.

Cieszymy się, że dzieci i rodzice mogli zagościć u nas i poznać naszą szkołę.

Nad całością czuwały Panie z klas 3:

P. Beata Podraza i P. Hanna Zagrodnik