Koniec  roku  szkolnego  2019/2020

26 czerwca 2020 r. zakończyliśmy trudny i intensywny w pracę, ze względu na epidemię koronawirusa, rok szkolny 2019/2020. Nie widzieliśmy się długo, bo od 12 marca 2020 r. Teraz spotkaliśmy się na boisku szkolnym stęsknieni siebie ale w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem odstępów i wyposażenia w maseczki.

Klasy ósme miały inne - wyjątkowe zakończenie roku szkolnego niż w poprzednich latach. Wszyscy otrzymali promocję do następnego etapu w życiu. Po klasach ósmych zostały pożegnane klasy trzecie, które żegnają się ze swoimi Paniami wychowawczyniami i też kończą pewien etap oraz zaczynają nowy ale jeszcze w naszej szkole. Pozostałe klasy w różnych stronach boiska szkolnego otrzymywały świadectwa i dyplomy. Niestety intensywny deszcz zmusił pozostałe klasy do rozdawania świadectw w kącikach szkoły. Czas przeżyty z Wami przechodzi do historii.

W trakcie pożegnania Pani Dyrektor szkoły - Barbara Budzyń podziękowała uczniom i rodzicom za zaangażowanie w naukę kształcenia na odległość i sukcesy uczniów życząc klasom ósmym otwartych drzwi do wymarzonych szkół, klasom trzecim rozbudzenia zainteresowań w następnym etapie kształcenia oraz wszystkim uczniom byśmy od września  - w nowym roku szkolnym, mogli uczyć się w swoich salach lekcyjnych w szkole. Na koniec Pani Dyrektor życzyła wszystkim odpoczynku od komputerów, wzmocnienia sił fizycznych i udanych wakacji. Przypomniała także, by wszyscy dbali o swoje zdrowie, godnie reprezentowali naszą szkołę i zapraszała w odwiedziny, gdy zajdzie taka potrzeba.

Niech się spełnią Wasze oczekiwania. Życzymy dobrego, zdrowego i bezpiecznego wypoczynku.

WAKACJE CZAS ROZPOCZĄĆ ...!!!