• Drzwi Otwarte

Drzwi Otwarte

We wtorek 21 lutego 2017 r. nasza Szkoła Podstawowa Nr 22 w Sosnowcu po raz kolejny otworzyła swoje drzwi przed rodzicami i ich dziećmi, które w przyszłym roku szkolnym 2017/2018 rozpoczną edukację w szkole podstawowej.

Z tej okazji P.Małgorzata Araszkiewicz - prowadząca, powitała przybyłych gości w imieniu Dyrekcji szkoły i nauczycieli oraz zapoznała z atrakcjami dnia.

Pani Dyrektor - mgr Bożena Lysko, także powitała wszystkich oraz zapoznała rodziców i przyszłych pierwszoklasistów z ofertą edukacyjną.

Panie klas trzecich, które czuwały nad całością:

• P. Urszula Wawrzyn-Trzewik
          • P. Agnieszka Waśniewska
          • P.Agata Walczak
          • P. Monika Lorens

przedstawiły prezentację multimedialną szkoły i wiersze oraz piosenki znane dzieciom - nieodbiegające od poziomu artystycznego profesjonalnych aktorów teatralnych i w otoczeniu licznej gromady przesympatycznych misiów.

Zgodnie z programem odbyło się też spotkanie przyszłych uczniów klas pierwszych z Dyrekcją Szkoły i nauczycielami. Następnie odbyło się zwiedzanie sal lekcyjnych, słodki poczęstunek i wręczenie upominków.

Mamy nadzieję, że spotkamy się w nowym roku szkolnym

… a zatem do zobaczenia we wrześniu !