• Boże Narodzenie - Jasełka

Jasełka, kolędy i pastorałki na Boże Narodzenie

21 grudnia 2018 r. w naszej Szkole Podstawowej nr 22 im. Agaty Mróz w Sosnowcu odbyło się przedstawienie jasełkowe przygotowane przez grupę oddziału przedszkolnego – Kubusie, śpiew pięknych kolęd oraz skocznych pastorałek chóru szkolnego uczniów klas 4-8 i wierszy kl.4 pod okiem pań nauczycielek. Przygotowywaliśmy się z wielkim zaangażowaniem, by przedstawienie przybliżyło i wprowadziło nas w nastrój zbliżających się najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia. Chociaż prób było wiele to nie zauważyliśmy zniechęcenia, a zaangażowanie dzieci budziło wiele radości i chęci do tworzenia więcej i więcej.

Na zakończenie mali aktorzy z grupy Kubusie zatańczyli Taniec Aniołów i posypali wszystkich sztucznym śniegiem życząc - Wesołych Świąt. Tego śniegu na święta życzyła wszystkim P. Dyrektor – Barbara Budzyń. Uczniowie radośnie podziękowali oklaskami wszystkim występującym, którzy /mamy nadzieję/, że wprowadzili wszystkich w klimat magicznych świąt. Do zobaczenia za roooook………2 stycznia 2019.

Nad całością czuwały:

P. Regina Tarnowska, P. Aleksandra Tomczyk, P. Sylwia Górecka-Watoła, P. Magdalena Piesiewicz i Barbara Kulak