Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

1 września  rozpoczęcie nowego roku szkolnego wyglądało inaczej niż zwykle. Nie było wspólnego i uroczystego rozpoczęcia. Każda klasa miała wyznaczoną godzinę  spotkania z wychowawcą w sali lekcyjnej. W celu zachowania reżimu sanitarnego wszystko zostało zaplanowane. Uczniowie przy wejściu dezynfekowali dłonie, idąc stosowali się do wymaganych odległości i porządku z maseczkami na twarzy. Jedynie dwie klasy pierwsze miały wspólne spotkanie na sali gimnastycznej, gdzie byli powitani przez Panią Dyrektor Szkoły – Barbarę Budzyń. Zostali zapoznani z nowymi wychowawczyniami klas, informacjami o podręcznikach, stosowaniu bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego oraz niezbędnych instrukcji.

W nowym – pewno trudnym roku szkolnym, życzymy czerpania siły z tego, że możemy uczyć się w szkole, spotykać się i do niej chodzić. Samych najlepszych ocen i sukcesów.