• Zakończenie roku szkolnego 2018-2019

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 r. - Minął kolejny rok, który został zapisany w historii naszej szkoły, a która wykształciła już setki absolwentów, w których pamięci, mamy nadzieję, że zostaniemy.

Zakończenie roku szkolnego zostało podzielone na trzy grupy: klasy 1-3; 4-7 i klasy 8. Uczniowie klas 5b i 5d przygotowali program artystyczny, który uświetnił charakter zakończenia roku.

Pani  Dyrektor szkoły - Barbara Budzyń serdecznie powitała wszystkich uczniów i ich rodziców. Z radością wręczała nagrody uczniom za najlepsze wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, czytelnictwo i frekwencję. Podziękowała też nauczycielom za wspieranie zainteresowań i pielęgnowanie talentów naszych uczniów.

Szkoła to miejsce, gdzie wszyscy nauczyciele pomagają uczniom budować fundamenty pod ich przyszłe życie - uczymy - przekazując wiedzę, wychowujemy i kształtujemy charakter. Dla klas 8 - to czas na nowe wyzwania. Wiedza jest najbardziej wartościowym towarem na świecie, który ubogaca, daje satysfakcję i radość odkrywania.

Wszystkim dziękujemy za solidną pracę na rzecz całej społeczności szkolnej. Odpoczywajcie bezpiecznie i wracajcie do naszej szkoły pełni nowych sił i zapału do zdobywania wiedzy.

Nad całością czuwały:

P.Katarzyna Bugajska i P.Lidia Polańska-Aleksandrowicz