• Rok szkolny 2018/2019

Dzień Ciemnego Pieczywa.

W piątek 11.01. 2019 r. w ramach programu „Trzymaj formę’’ zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w Dniu  Ciemnego Pieczywa.

Na drugie śniadanie spożywamy kanapki przygotowane  z ciemnego pieczywa.

Życzymy smacznego.

Akcja „Przywróćmy Dzieciom Uśmiech”- zbiórka makulatury.

Celem akcji jest pomoc dzieciom przebywającym w rodzinnych domach dziecka, natomiast formą naszej pomocy jest zbiórka makulatury. Do akcji mogą przyłączyć się wszyscy uczniowie szkoły.

Zadaniem uczniów jest przynoszenie do szkoły makulatury i składanie jej w szatni szkoły. Uczeń zgłasza do wychowawcy,  że przyniósł makulaturę. Rodzice potwierdzają ten fakt na kartce określając ilość makulatury w kilogramach.

Akcja trwa w naszej szkole do 27.05 2019 roku.

Wśród uczniów, którzy przyniosą co najmniej 50 kg makulatury zostanie rozlosowanych (wśród wszystkich uczniów z całej Polski przez fundację Przyjazny Świat Dziecka) 30 odtwarzaczy mp3, natomiast trzech uczniów, którzy złożą największą ilość makulatury zostanie wyróżnionych dyplomami.

Podsumowanie akcji nastąpi do dnia 14 czerwca 2019 roku

PCK

W związku ze zbliżającymi się  świętami Szkolne Koło  PCK ogłasza zbiórkę maskotek i zabawek dla dzieci potrzebujących. Akcja będzie trwała do 3 grudnia 2018 r.

Zapraszamy.

Akcja PCK - Wyprawka dla żaka

Szkolne Koło PCK ogłasza zbiórkę pomocy szkolnych dla potrzebujących dzieci pod hasłem ''Wyprawka dla żaka'. Akcja będzie trwała do 28.09.2018r.