Święto Dyni.pdf

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ.pdf

Dzień Chłopaka

Wrzesień to miesiąc, który kojarzy się nie tylko z rozpoczynającą się jesienią - to także miesiąc, w którym swój dzień świętują wszyscy chłopcy. Mały Samorząd Uczniowski postanowił uświetnić go wyjściem do kina Helios na seans pt. ,,King: Mój przyjaciel lew''.Tego dnia panowała wyjątkowo miła i radosna atmosfera. Dzień Chłopaka miał słodki smak nie tylko w postaci słodyczy ale również miłych życzeń. Małe upominki stanowiły dla dzieci z klas 1-3 dodatkową atrakcję i pamiątkę.

Międzynarodowy Dzień Kropki

W czwartek 15 września obchodzimy święto kreatywności, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Z tego powodu Mały Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich uczniów do wspólnej zabawy, zwracając uwagę na to, że każdy ma jakiś talent, wystarczy tylko w siebie uwierzyć.  Dzień okazał się świętem pomysłowości, kreatywności, odwagi, odkrywania swoich mocnych stron, tworzenia, działania i dobrej zabawy !!!

Mnóstwo kolorowych krop, kropek, kropeczek zagościło w klasach i na szkolnym korytarzu. Uczniowie w tym dniu przyszli ubrani w kropki. Podczas lekcji oglądaliśmy  film „Vashti”, jego bohaterką była mała dziewczynka Vashti, która nie wierzyła we własne możliwości. Film uświadomił nam, że w każdym drzemie ukryty talent, trzeba go tylko w sobie odnaleźć. Zorganizowaliśmy też kropkową rewię mody i wykonaliśmy kropkowe prace plastyczne.