• Ślubowanie klas 1

Ślubowanie klas 1

13.10.2023 - Jedną z najpiękniejszych tradycji naszej szkoły jest ślubowanie klas pierwszych.Tego dnia uczniowie przybyli do szkoły w strojach galowych. Po oficjalnej części uczniowie klas pierwszych zaprezentowali program artystyczny, który bogaty był w treści patriotyczne. Dzieci pięknie śpiewały piosenki, tańczyły i recytowały wiersze. Występ wszystkim bardzo się podobał. Po odśpiewaniu hymnu szkoły, wystąpieniu P.Dyrektor uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie. Doniosłym momentem był akt pasowania na ucznia. Kolorowym ołówkiem pasowania dokonała Pani Dyrektor. Dla upamiętnienia tej uroczystości wręcza się każdemu uczniowi dyplom oraz drobne upominki. Przy udziale Dyrekcji Szkoły - P.Dyrektor Magdaleny Kafary, P.Wicedyrektor - Moniki Tylińskiej i rodziców, uczniowie klas pierwszych symbolicznie zostali włączeni w poczet społeczności uczniowskiej. Po oficjalnej części  dzieci, wraz z rodzicami i wychowawcą, udali się do swoich sal na przygotowany przez rodziców poczęstunek. Uroczystość ta na długo zostanie w pamięci wszystkich, ale szczególnie najważniejszych, bohaterów tego dnia, czyli uczniów klas 1.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nad całością czuwały:

P.Barbara Budzyń i P.Maria Szymańska