• Ślubowanie klas 1

Ślubowanie klas 1

14 października 2021 r. w naszej szkole odbyło się Uroczyste Ślubowanie klas 1 – pasowanie na ucznia. Pani Katarzyna Bugajska – prowadząca, powitała wszystkich zebranych na uroczystości. To bardzo ważne wydarzenie, nie tylko dla najmłodszych ale również dla ich rodziców. Pierwszoklasiści, pod okiem swoich pań wychowawczyń, odświętnie ubrani – w pięknych biretach, przygotowali część artystyczną, która pokazała umiejętności dzieci i umilała przebieg uroczystości.

Wiele emocji wzbudziło ślubowanie pierwszoklasistów – ich pierwsze przyrzeczenie na sztandar szkoły. Aktu pasowania dokonała P.Dyrektor Barbara Budzyń kolorowym ołówkiem. Od tej chwili klasy 1 zostały włączone do społeczności szkolnej Szkoły Podstawowej Nr 22 w Sosnowcu.

Na dowód tego dzieci dostały kolorowe dyplomy i upominki. Całość uwieńczyło pamiątkowe zdjęcie. Na koniec Pani Dyrektor Barbara Budzyń podziękowała uczniom klas pierwszych za tak piękne występy, doceniła umiejętności dzieci i życzyła samych miłych chwil w tej Naszej Szkole, wielu przyjaźni i samych najlepszych ocen.

Po skończonej uroczystości dzieci rozeszły się do klas na słodki poczestunek. Radości nie było końca.

/Nad całością czuwały: P.B.Podraza i P.A.Waśniewska/