• Samorząd Uczniowski

Kolejna tematyczna środa

Czy wiecie, że 26.05. to nie tylko Dzień Mamy, w którym składamy najserdeczniejsze życzenia, ale również Dzień Samolotów z Papieru                - jest to zatem wspaniały dzień na wspólne przygotowanie papierowych samolotów, które wspólnie z waszymi najbliższymi - możecie puszczać na dworze lu w domu.

Zachęcamy do wykorzystania zamieszczonych instrukcji smiley

Zachęcamy do przesyłania zdjęć ze wspólnej zabawy na adres katarzynadutkiewicz@wp.pl

Międzynarodowy Dzień Muzeów

- inny niż zazwyczaj

18 maja, jak co roku, obchodzilismy Międzynarodowy Dzień Muzeów. W tym roku świeto to miało szczególny charakter - po okresie przerwy, spowodowanej ograniczeniami związanymi z epidemią mogliśmy ponownie odwiedzać muzea.

Międzynarodowy Dzień Muzeów to dobra okazja, by przypomnieć sobie, jak cenne zbiory mamy na wyciągnięcie ręki i zaplanować wizytę w wybranym muzeum, albo skorzystać z bogatej oferty on-line dostępnej na stronach internetowych.

Niestety w tym roku wiele muzeów zrezygnowało ze zorganizowania tak popularnej Nocy Muzeów.        Z okazji naszej zdalnej tematycznej środy zachęcam Was do odwiedzenia wybranego muzeum on-line.

Zachęcam dużych i małych do odwiedzenia.

Kolejna tematyczna środa przed namismiley

Już nie długo …

Dzień Polskiej Niezapominajki

Święto przyrody obchodzone corocznie 15 maja, mające na celu promowanie jej walorów, stałe przypominanie o ochronie środowiska i zachowaniu różnorodności biologicznej Polski.

Święto ma również na celu zachowanie od zapomnienia ważnych chwil w życiu, osób, miejsc i sytuacji.

Zachęcamy do przysyłania zdjęć na łonie natury, może w ostatni weekend byłeś na przyjemnym spacerze?

Mile widziane również prace plastyczne wykonane przez WASJ

Zachęcamy do udziału, pochwały czekają na WASJ

katarzynadutkiewicz@wp.pl

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

NIC O NAS BEZ NAS

Dzień na Wesoło – Dzień z Samorządem Uczniowskim

W tym trudnym czasie Samorząd Uczniowski proponuje Wam miejsce, gdzie znajdziecie kilka informacji, ciekawych faktów,

J a może i parę powodów do uśmiechu. J

Zaglądajcie – będzie się działoJ

Spróbujmy wspólnie stworzyć namiastkę naszego szkolnego - społecznego życia.

Już w tym tygodniu wracamy do naszego cyklicznego i tak lubianego przez Was projektu: tematycznej środy.

W tym tygodniu 6. 05 proponujemy ŚRODĘ ZE ZDROWYM ŚNIADANIEM – czekamy na Wasze zdjęcia. Przesyłajcie je pod jeden z podanych adresów

katarzynadutkiewicz@wp.pl

alexandrowiczlidia@gmail.com

agnieszka.figa@gmail.com lub na czacie na Teamsach

Kilka pomysłów dla WasJ

Zdrowe śniadanie na szybko

– 6 pomysłów na śniadania dla zapracowanych

• Owsianka z gruszką i cynamonem.
          • Chrupiące grzanki z jajkiem i awokado.
          • Czekoladowy pudding chia z owocami.
          • Kanapki z dietetyczną pastą z tuńczyka.
          • Jaglanka z bananem i masłem orzechowym.
          • Kanapki z twarożkiem i rzodkiewką.

Smacznego!!!

Po tak pysznych śniadaniach na pewno nauka przyjdzie szybciej i łatwiej.