• Ochaby - klasy 1-2

Ochaby - wycieczka klas 1-2

W środę 24 maja 2017 r. klasy 1-2 pojechały na wycieczkę do Ochab. Początkowo pogoda nas rozczarowała, gdyż padał deszcz. Po dotarciu na miejsce wycieczki nie było źle i z godziny na godzinę było coraz ładniej. Wśrod wielu atrakcji Dream Parku w Ochabach dzieci zwiedzały z przewodnikiem - wystawę dzikich kotów - gdzie dowiedziały się, że Lygrys to największy kot na świecie. Odbyły podróż dookoła świata zwiedzając miniatury ważnych budowli oraz ruszające się i ryczące dinozaury / nawet ponad 8 metrów/ i mamuty.

Dużą atrakcją było zwiedzanie DOMU DO GÓRY NOGAMI, gdzie trudno było nam utrzymać równowagę i gdzie chodziliśmy po suficie, a parter był pierwszym piętrem,  piętro parterem - wychodziliśmy mając "nogi z waty" /napeeeeeeewno zrozumieliście o co chodzi.../.

Dla odważnych i o mocnych nerwach było - kino 6D - z efektami specjalnymi w postaci: ruszających się foteli, wiatru i deszczu.

Oceanarium, to kolejna atrakcja, gdzie szum wody, nastrojowa muzyka oraz animacja spotęgowały efekt pradawnych głębin. A w strefie "zero" stanęliśmy oko w oko z rekinem, który bronił swojego terytorium. Na szczęście nie trzeba było nikomu udzielać pomocy medycznej. Wszystkie gady wykonane były w skali 1:1

Edukacyjne filmy pozbawione przemocy - kino 2D - nie tylko rozbawiały, ale również uczyły i opowiadały historię dinozaurów, a mini park linowy gwarantował doskonałą zabawę, gdzie nawet Panie bawiły się jak dzieci.

Olbrzymi plac zabaw zaspokoił pragnienia każdego dziecka. Mnóstwo kolorowych zjeżdżalni i huśtawek sprawiło niesamowitą przygodę. Figury najbardziej popularnych postaci z bajek: Shreka, Kubusia Puchatka i Spidermana przyglądały się beztroskim zabawom dzieci z SP 22.

Sami widzicie - atrakcji było mnóstwo. W powrotnej drodze do szkoły była popołudniowa drzemka - niektórzy chcieli tam nawet zostać. Waaaarto jeździć na wycieczki....

Indywidualne zdjęcia uczniów klas 2