• Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

W piątek 23 czerwca 2017 r. zakończyliśmy kolejny rok szkolny. P.Dyr.Bożena Lysko powitała wszystkich uczniów i ich rodziców - Witam Was wszystkich serdecznie w tym wyjątkowym dniu, będącym podsumowaniem i zwieńczeniem Waszej pracy.

Wszystkie działania podejmowane przez dyrekcję i pracowników szkoły zawsze miały na celu Wasze dobro, zarówno pod względem zdobywania przez Was wykształcenia jak i rozwijania w Was świadomości kim jest człowiek i jakie jest jego miejsce we współczesnym świecie.

• To z myślą o Was, kochani uczniowie, organizowaliśmy różne działania wspierające Wasz wszechstronny rozwój.
          • To z myślą o Was angażowaliśmy się w projekty edukacyjne, które miały na celu pokazanie Wam, że warto się uczyć, warto zdobywać nowe umiejętności, warto nawiązywać nowe kontakty i przyjaźnie.
          • To z myślą o Was, dawaliśmy Wam swobodę działania w różnych kołach zainteresowań, pokazując, że bycie przedsiębiorczym, otwartym na innych, gotowym do niesienia pomocy potrzebującym zawsze przynosi dobre żniwo.

Na uroczystści zakończenia roku szkolnego uczniowie wyróżniający się w nauce otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem i nagrody książkowe. Nagrodzeni zostali też w dziedzinie czytelnictwa, frekwencji i sportu. Na koniec klasa 5b pod opieką P.Anny Jabłońskiej przygotowała inscenizację z życia ucznia, która wszystkim się baaaaaarrrrrdzo podobała.

Bezpiecznych wakacji.... i do zobaczenia we wrześniu.